Wybieramy imię dla róży z Łasku – wyniki ankiety

Dama Łasku – to właśnie to imię wygrało w internetowej ankiecie, w której wybieraliśmy nazwę dla nowej odmiany róży z Łasku.  

Przypomnijmy, że z okazji 600-lecia Łasku oraz 8. Festiwalu Róż Mateusz Sobieszek wyhodował całkowicie nową odmianę królowej kwiatów. Zostanie ona oficjalnie zaprezentowana 3 lipca. 

WYNIKI ANKIETY

 

8. Festiwal Róż - informacja dla wystawców

Już 3 lipca w Łasku na placu 11 Listopada odbędzie się 8. Festiwal Róż.

Wszystkich wystawców zainteresowanych wzięciem udziału w festiwalu prosimy o wypełnienie formularza. Prosimy także o dokładne zapoznanie się z zasadami udziału w festiwalu.

Na zgłoszenia czekamy do 24.06.2022 r.

Wybieramy imię dla róży z Łasku

Z okazji 600-lecia Łasku oraz 8. Festiwalu Róż Mateusz Sobieszek wyhodował całkowicie nową odmianę królowej kwiatów. Zostanie ona oficjalnie zaprezentowana 3 lipca. Jednak zanim to nastąpi należy wybrać jej imię.

W tym miejscu zwracamy się do Państwa o pomoc w wyborze nazwy, którą unikalna róża będzie rozsławiać nasze miasto.

Wybieramy jedną z siedmiu propozycji.
 

ANKIETA

*Ankieta zakończy się 18 maja 2022 r.

Warsztaty edukacyjno - plastyczne "Wokół łaskiej róży - Dzień Mamy"

Dziś 27 kwietnia -  obchodzimy  Dzień Florysty. Kto to jest Florysta? Florysta to nie tylko osoba, która ma do czynienia z kwiatami, czy po prostu je sprzedaje, to przede wszystkim osoba, która zajmuje się projektowaniem z użyciem materiału roślinnego. Śmiało można powiedzieć, że to taki kwiatowy artysta, który tworzy z kwiatów dzieła sztuki.    

Strony

Subscribe to FESTIWALU RÓŻ RSS