Srebrna Róża dla Mariusza Sobieszka

Mariusz Sobieszek – producent z Łasku, zdobył Srebrną Różę Ogólnopolskiej Wystawy Róż Kutno 49. Zwyciężyła odmiana wielkokwiatowa Laudatio, wyhodowana przez Noack Rose. Gratulujemy sukcesu!
 

„Ogród Twoich Marzeń” – wyniki konkursu plastycznego

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku zorganizowała konkurs plastyczny „Ogród Twoich Marzeń”, którego celem było uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego nas świata przyrody, jego bogactwo i różnorodność, rozwój kreatywności i umiejętności plastycznych wśród najmłodszych oraz promocja literatury przyrodniczej wśród czytelników.

Uczestnikami konkursu mogły być osoby w wieku 7-16 lat. Technika wykonania prac to rysunek kredką, flamastrami, dowolną farbą, rysunek ołówkiem na formacie A3.  

Relacja z Kiermaszu Różanego w Łasku

Królowa kwiatów jest tylko jedna, ale jej odmian jest całe mnóstwo. Plac 11 Listopada w Łasku był w ostatnią niedzielę wyjątkowo barwny, a to za sprawą różanego kiermaszu.

Źródło: 8TVR

 

Wyniki konkursu fotograficznego „Róża w Łasku”

W ramach tegorocznego Kiermaszu Różanego ogłoszono konkurs fotograficzny pn. „Róża w Łasku”, na który wpłynęło 9 zgłoszeń. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom estetyczny, odznaczały się pomysłowością i zostały wykonane z dbałością o szczegóły. Zdjęcia zostały wykonane w przestrzeni publicznej Łasku. W dniu 29 czerwca Komisja Konkursowa wyłoniła 3 zwycięskie prace i przyznała 2 wyróżnienia.

Laureatami konkursu fotograficznego „Róża w Łasku” zostali:

Strony

Subscribe to FESTIWALU RÓŻ RSS