Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bootstrap.inc:3544) in drupal_send_headers() (line 1236 of /includes/bootstrap.inc).
  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bootstrap.inc:3544) in drupal_send_headers() (line 1236 of /includes/bootstrap.inc).
  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bootstrap.inc:3544) w drupal_send_headers() (linia 1236 z /includes/bootstrap.inc).
  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/bootstrap.inc:3544) w drupal_send_headers() (linia 1236 z /includes/bootstrap.inc).

Wyniki różanych konkursów

Przedstawiamy wyniki różanych konkursów.

Róża Publiczności

Serca gości tegorocznego festiwalu skradła róża pana Marka Malinowskiego

Najpiękniejszy ogród różany

I Nagroda - Ryszard Kosman

II Nagroda - Stanisława Skrobacz i Piotr Kolman

III Nagroda - Elżbieta Krysiak i Jarosław Kłos

Róża z byle czego

I nagroda - Grupa I Artystyczna z Centrum Seniora w Pabianicach

II nagroda - Natalia Zajda

III nagroda - Grupa I Artystyczna z Centrum Seniora w Pabianicach

Wyróżnienia - Anna Borkowska, Urszula Skarżyńska-Ciejka, praca zbiorowa podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasku (Grażyna Świątek, Mieczysława Fijałkowska, Ryszard Gawrosiński, Jarosław Kołodziejczyk)

Mały Gordon Bennett

I Nagroda - Mikołaj Bulzacki

II Nagroda - Aleksandra Przybyłek

III Nagroda - Wojciech Zawlik

Różane Smaki

Polskie Towarzystwo Różane w składzie Jury:

Przewodniczący: Łukasz Rojewski – PTR,

Wiceprzewodnicząca: Wioletta Pisarska – PTR,

Janina Kosman – Przedstawiciel Gminy Łask,

Robert Ślązkiewicz – PTR,

Grażyna Błęcka Kolska,

Janina Marciniak – Stowarzyszenie Miłośników Łakiej Róży,

Teresa Furmańczyk– Stowarzyszenie Miłośników Łakiej Róży,

Oceniła nalewki, oraz przetwory z róży. Przyznano następujące nagrody:

Kulinaria

I miejsce „Konfitura Płatki Róży” Irena Kiska

Nalewki

I miejsce „Nalewka Domowa” T.S. Florczak

II miejsce „Zapomniana Dzika Róża z Kołobrzegu” Czarek Dziki

III miejsce „Nalewka z Dzikiej Róży” - „Koło Kobiet Wiejskich w Orchowie”